KONST / Litografier / Serigrafi 15207165

nr 1520 7165

Ã…ke Westin

(f. 1939), Sverige

Serigrafi, Motiv från Vaxholm. Signerad. Bildmått: 21x55 cm, yttermått inklusive ram: 38x70 cm

Utrop:

400 kr

måndag 6 februari 2023
kl 19:45:13

Ã…ke Westin

Läs mer om Ã…ke Westin